O společnosti

BOVA Vítáme Vás na stránkách firmy BOVA.
Naše firma se specializuje na komplexní systémové řešení pro dřevostavby a vazníkové konstrukce.
Podívejte se na naše video
BOVA Již 30 let je naše firma spolehlivým partnerem pro výrobce dřevostaveb a dřevěných konstrukcí. Naše kování vyvážíme do celé řady zahraničních zemí – Polsko, Francie, Německo, Belgie, Švýcarsko, Chorvatsko, Rusko a další. Podívejte se na naše video BOVA Vítáme Vás na stránkách firmy BOVA.
Naše firma se specializuje na komplexní systémové řešení pro dřevostavby a vazníkové konstrukce.
Podívejte se na naše video
BOVA Již 30 let je naše firma spolehlivým partnerem pro výrobce dřevostaveb a dřevěných konstrukcí. Naše kování vyvážíme do celé řady zahraničních zemí – Polsko, Francie, Německo, Belgie, Švýcarsko, Chorvatsko, Rusko a další. Podívejte se na naše video
section-89c5cef

O SPOLEČNOSTI

Bova spol. s.r.o.

Společnost BOVA Březnice, spol. s r.o., byla založena v roce 1992 jako výrobní firma, zabývající se produkcí spojovacích prostředků pro tesařské konstrukce. Její zakladatelé navázali na dlouholeté výsledky ve vývoji a produkci nabízeného výrobního programu. V roce 2009 byly uvedeny do provozu další výrobní objekty o celkové rozloze 4600 m2. V roce 2018 byla uvedena do provozu truhlárna pro výrobu velkoplošných obalů. V roce 2020 byla otevřena nová pobočka v Brně. V současné době probíhá výroba v objektech o celkové rozloze 7000 m2.

http://bova-nail.cz/wp-content/uploads/2021/03/O-spolecnosti-1-600-400px-600x400.jpg

Výrobní obory

Firma BOVA Březnice je moderní podnik se zaměřením na vývoj a výrobu v těchto oborech:

KOVÁNÍ NA DŘEVĚNÉ TESAŘSKÉ KONSTRUKCE

KOTVY NA KAMENNÉ KONSTRUKCE

ZÁSUVKOVÉ SYSTÉMY PRO LÉKÁRNY, OBCHODY A SKLADY

PROTIŠTĚPNÉ SPONY A KOVÁNÍ NA ŽELEZNIČNÍ PRAŽCE

KOVÁNÍ NA VELKOPLOŠNÉ OBALY A NÁSTAVCE NA EUROPALETY

VÝROBNÍ TECHNOLOGIE NA DŘEVĚNÉ TESAŘSKÉ KONSTRUKCE

Vývoj a výroba

Vývoj a výroba firmy BOVA je zajišťována ve spolupráci se Stavební fakultou ČVUT Praha, softwarovou firmou FINE Praha, certifikaci zajišťuje TZÚS Praha. Vlastní konstrukční oddělení a výroba nástrojů a přípravků umožňuje uvést ročně na trh řadu nových výrobků dle požadavků spotřebitelů. Výroba disponuje mechanickými a hydraulickými lisy s lisovací silou od 25 do 250 tun, dělením materiálů, svářecími automaty a technologií na třískové obrábění.

http://bova-nail.cz/wp-content/uploads/2021/03/O-spolecnosti-2-600-400px-600x400.jpg

Další informace

Distributorem kování pro Slovenskou republiku je firma BOVA SK, spol. s r.o., v Bratislavě, která dodává tento výrobní program za stejných podmínek jako BOVA Březnice.

Snahou společnosti BOVA Březnice je vždy v maximální možné míře vyhovět požadavkům našich zákazníků včetně udržování kvality výrobků a zvyšování jejich užitných vlastností.

NAŠE SPOLEČNOST

http://bova-nail.cz/wp-content/uploads/2021/03/firma_3-nase-spolecnost-800-600-600x400-1-600x400.jpg
http://bova-nail.cz/wp-content/uploads/2021/03/Vyrobni-zavod-Breznice-650px-600x400-1-600x400.jpg
section-20f493f
Team
Logo
Firma Bova Březnice spol. s.r.o. děkuje Evropskému fondu pro regionální rozvoj za podporu při financování projektu “Únosnost kování”.
Logo
Firma Bova Březnice spol. s.r.o. děkuje Evropskému fondu pro regionální rozvoj za podporu při financování projektů “Zkoušky a únosnosti spojů dřevostaveb za použití tenkostěnného kování” a „Analýza spojů s kováním“ v programu OP PIK inovační vouchery.
Logo
"ZKOUŠKY A VÝPOČTY ÚNOSNOSTI SPOJŮ S TŘMENY, KOTEVNÍMI PATKAMI" je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu jsou výpočty statické únosnosti ocelových třmenů a patek pro dřevostavby na základě průkazných destruktivních zkoušek jako potřebný podklad pro vyhotovení projektantských statických tabulek na tyto prvky.