Bova spol. s.r.o.

Společnost BOVA Březnice, spol. s r.o., byla založena v roce 1992 jako výrobní firma, zabývající se produkcí spojovacích prostředků pro tesařské konstrukce. Její zakladatelé navázali na dlouholeté výsledky ve vývoji a produkci nabízeného výrobního programu. V roce 2009 byly uvedeny do provozu další výrobní objekty o celkové rozloze 4600 m2.

Výrobní obory

Firma BOVA Březnice je moderní podnik se zaměřením na vývoj a výrobu v těchto oborech:

Vývoj a výroba

Vývoj a výroba firmy BOVA je zajišťována ve spolupráci se Stavební fakultou ČVUT Praha, softwarovou firmou FINE Praha, certifikaci zajišťuje TZÚS Praha. Vlastní konstrukční oddělení a výroba nástrojů a přípravků umožňuje uvést ročně na trh řadu nových výrobků dle požadavků spotřebitelů. Výroba disponuje mechanickými a hydraulickými lisy s lisovací silou od 25 do 250 tun, dělením materiálů, svářecími automaty a technologií na třískové obrábění.

Další informace

Distributorem kování pro Slovenskou republiku je firma BOVA SK, spol. s r.o., v Bratislavě, která dodává tento výrobní program za stejných podmínek jako BOVA Březnice.

Snahou společnosti BOVA Březnice je vždy v maximální možné míře vyhovět požadavkům našich zákazníků včetně udržování kvality výrobků a zvyšování jejich užitných vlastností.

Naše společnost

Sídlo firmy se nachází ve Středočeském kraji, cca 70 km jižně od Prahy (okres Příbram).

http://www.bova-nail.cz

http://www.bovanail.cz

http://www.fine.cz